www.isimkolay.com
Online CRM, Ön Muhasebe, Stok Takibi, İnsan Kaynakları ve daha fazlası
Müşterileri etkileşimlerinizi, teklif ve siparişlerinizi, faturalama işlemlerinizi, gelir giderlerinizi, kasa banka hareketlerinizi, ürün ve hizmetlerinizi, stoklarınızı, personelinizin özlük bilgilerini, bordrolarını ve daha fazlasını tek platformdan yönetin.
16 gün Ücretsiz deneyin
memnun kalırsanız devam edin
Halil Rıfat Paşa Mahallesi Darülaceze Caddesi Perpa Ticaret Merkezi B Blok 6. Kat No: 0709 İstanbul , Okmeydanı - Şişli , 34385

YeniHayat Bilişim Teknolojileri A.Ş. Perpa firmasının iletişim bilgilerine (telefon, email, faks, web sayfası, konum, firmatanıtımı, adres, yetkili vd.) bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Firmaya (0212) 210-7736 numaralı telefondan yada bilgiyh.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Firma İstanbul / Şişli şehrinde olup Halil Rıfat Paşa Mahallesi Darülaceze Caddesi Perpa Ticaret Merkezi B Blok 6. Kat No: 0709 İstanbul , Okmeydanı - Şişli , 34385 adresinde bulunmaktadır. Yandaki haritadan firma konumuna ulaşabilirsiniz. Enlem Boylam bilgilerine ulaşamadığımız firmaların konumu adresten bulunduğu için tam olarak konumu yansıtmayabilir. Firma tanıtımı; 2007 yılında, YeniHayat Yayıncılık Ltd. kurucu ortaklığında, bilişim sektöründe yeni açılımlar geliştirme isteği ve yaklaşımıyla etkinliklerine başladı.YHY Ltd. ticari süreçlerini bilişim yoğunluklu olarak yönlendirmeye başlayınca, sadece bilişime odaklanmış bir şirket yapılanmasına gereksinim duyuldu ve bu açılım YHB A.Ş.´nin kurulmasıyla sonuçlandı.Şirket merkezi olarak Perpa Ticaret Merkezi´nin seçilmesi rastlantısal değildir; YHB A.Ş., yenilikçi düşünce ve yaklaşımlarıyla, barındırdığı potansiyeli henüz ortaya çıkaramadığı düşünülen Perpa´ya, hakettiği güce ulaşma sürecinde destek olabilmeyi istemektedir...YHB, internet teknolojilerinde yenilikçi olmayı seçerken, uygulama geliştirme, özelleşmiş gereksinimlerin web ortamına aktarılması, klasik iş süreçlerinin internet ortamında yeniden üretilmesi, içerik modelleme sistemleri geliştirme ve online ticarette geliştirici unsurlar hakkında da bu yenilikçi istemlerini sürdürmeye çalışmaktadır.Bir iş geliştirme ortamı olarak internet için, olabildiğince kullanıcı dostu ve sonuca taşıyıcı çözümlere dönük emek harcayan yaratım ekibimiz, kullanılabilir ve erişilebilir sistem ve servisler üretmeyi sürdürmektedir.Ülkemizdeki girişimci olanaklarının kısıtlı olmasının da etkisiyle, açık kaynak ve özgür yazılım ürünlerinin kullanımının çeşitli eğitimlerle desteklenmesine enerji harcayan YHB, bu konudaki deneyimlerini sektörün öncü kuruluşlarıyla paylaşmaktadır.Web Teknololojileri hakkında temel yaklaşımımız şu iki motto ile özetlenebilir:Eğer aklınıza geldiyse büyük ihtimalle yapılabilir...Bir işi bir insan yapabiliyorsa, bir bilgisayar yapabilir.

Firma Kategorileri

1 Yorum

comments-thumb-2
Yönetici
Ekim 28, 2016

Firma hakkındaki görüşlerinizi aşağıda bulunan
form yardımıyla paylaşabilirsiniz.

Oylayın ve Yorum Yazın

.

Değerlendirmeniz