www.isimkolay.com
Online CRM, Ön Muhasebe, Stok Takibi, İnsan Kaynakları ve daha fazlası
Müşterileri etkileşimlerinizi, teklif ve siparişlerinizi, faturalama işlemlerinizi, gelir giderlerinizi, kasa banka hareketlerinizi, ürün ve hizmetlerinizi, stoklarınızı, personelinizin özlük bilgilerini, bordrolarını ve daha fazlasını tek platformdan yönetin.
16 gün Ücretsiz deneyin
memnun kalırsanız devam edin
Forum Marmara Alışveriş Merkezi, Osmaniye Mahallesi Ekrem Kurt Bulvarı E5 Sahilyolu Üzeri S-100 Osmaniye - Bakırköy / İSTANBUL

Tekin Acar Cosmetics Marmara Forum Avm firmasının iletişim bilgilerine (telefon, email, faks, web sayfası, konum, firmatanıtımı, adres, yetkili vd.) bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Firmaya (0212) 466-6113 numaralı telefondan yada marmara_forumtekinacar.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Firma İstanbul / Bakırköy şehrinde olup Forum Marmara Alışveriş Merkezi, Osmaniye Mahallesi Ekrem Kurt Bulvarı E5 Sahilyolu Üzeri S-100 Osmaniye - Bakırköy / İSTANBUL adresinde bulunmaktadır. Yandaki haritadan firma konumuna ulaşabilirsiniz. Enlem Boylam bilgilerine ulaşamadığımız firmaların konumu adresten bulunduğu için tam olarak konumu yansıtmayabilir. Firma tanıtımı; Tekin Acar Cosmetics 1979 yılında Ankara Kızılay Onur Çarşısı?nda,16 m2´lik mağazanın bir bölümünde parfüm ticareti yapmak üzere kurulmuştur.

Firma Kategorileri

1 Yorum

comments-thumb-2
Yönetici
Ekim 28, 2016

Firma hakkındaki görüşlerinizi aşağıda bulunan
form yardımıyla paylaşabilirsiniz.

Oylayın ve Yorum Yazın

.

Değerlendirmeniz