www.isimkolay.com
Online CRM, Ön Muhasebe, Stok Takibi, İnsan Kaynakları ve daha fazlası
Müşterileri etkileşimlerinizi, teklif ve siparişlerinizi, faturalama işlemlerinizi, gelir giderlerinizi, kasa banka hareketlerinizi, ürün ve hizmetlerinizi, stoklarınızı, personelinizin özlük bilgilerini, bordrolarını ve daha fazlasını tek platformdan yönetin.
16 gün Ücretsiz deneyin
memnun kalırsanız devam edin
: C.Dudayev Bulvarı 6518 Sokak No:44 Urgancılar Sitesi A Blok K:1 D:2 (Carrefour yolu üzeri) Mavişehir ? Karşıyaka ? İZMİR

Katal İnşaat firmasının iletişim bilgilerine (telefon, email, faks, web sayfası, konum, firmatanıtımı, adres, yetkili vd.) bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Firmaya (0232) 337-3034 numaralı telefondan yada nfokatalinsaat.com adresinden ulaşabilirsiniz. Firma İzmir / Karşıyaka şehrinde olup : C.Dudayev Bulvarı 6518 Sokak No:44 Urgancılar Sitesi A Blok K:1 D:2 (Carrefour yolu üzeri) Mavişehir ? Karşıyaka ? İZMİR adresinde bulunmaktadır. Yandaki haritadan firma konumuna ulaşabilirsiniz. Enlem Boylam bilgilerine ulaşamadığımız firmaların konumu adresten bulunduğu için tam olarak konumu yansıtmayabilir. Firma tanıtımı; İzmir Fuar Alanı?nda 31 Ekim-1 Kasım 2009 tarihlerinde gerçekleşen organizasyonla, Ege ve Batı Akdeniz Bölgesi?nde faaliyet gösteren firmaların işbirliğinin geliştirilmesi ve 20 bin iş görüşmesi yapılması hedefleniyor. ESİDEF?in bölgesel potansiyeli geliştirmek amacıyla gerçekleştireceği etkinliğe katılması beklenen 10 bin profesyonel ziyaretçi işbirliği için görüşme yaparken; yaklaşık 300 firma ise ürettiği mal ve hizmetlerini stantlarda sergileyecek. İzmir, Manisa, Denizli, Balıkesir, Kütahya, Burdur, Antalya, Afyonkarahisar, Isparta, Muğla, Uşak, Aydın gibi bölgede yer alan iller ile ilçelerdeki iş dünyası, yeni iş olanakları araştırmanın yanında, işlerini daha ileriye götürmenin yollarını arayacak olduğu fuarda,Katal inşaat yapı malzemeleri ve inşaat bölümünde A03 nolu standında yerini aldı. Daha detaylı bilgi için ESİDEF ( Ege Batı ve Akdeniz Sanayi ve İşadamları Federasyonu) ?nun sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Firma Kategorileri

1 Yorum

comments-thumb-2
Yönetici
Ekim 28, 2016

Firma hakkındaki görüşlerinizi aşağıda bulunan
form yardımıyla paylaşabilirsiniz.

Oylayın ve Yorum Yazın

.

Değerlendirmeniz